Головна » Головне » Шевченко - Буковельський і його українофоби - піарники

Шевченко - Буковельський і його українофоби - піарники

Просторами Facebook гуляє відео однієї з програм пропагандистського «зливного бачку» «Украина.ру», гості якої, вульгарно висміюючи героїв Небесної сотні і учасників АТО, яким вони «плювали в спину», згадали також про свого друга і спонсора, а сьогодні - кандидата у народні депутати по 87-ому округу Олександра Шевченка.
 
Серед гостей програми - одіозний політтехнолог Михайло Шпір, якому Івано-Франківське СБУ днями оголосила про підозру за просування наративів держави-агресора та пропагування сепаратизму. Зокрема, це убоге створіння  публічно закликало до припинення існування України та розправи над учасниками Революції Гідності і їхніми родинами, а також висловлювало симпатії до нацистів, Гітлера, Сталіна, Путіна та інших мракобісів. 
 
Цей затятий прихильник «руського миру», згадав у інтерв’ю теперішнього кандидата у нардепи по 87-ому округу на Івано-Франківщині Олександра Шевченка, і з гордістю відзначив, що співпрацював із останнім у минулому. Ба більше, Шпір наголосив, що «цьому чуваку» – пану Шевченку вони провели декілька успішних передвиборчих кампаній. Тому самому Шевченку, через зажерливість якого на курорті Буковель під час пандемії, Франківщина, Львівщина і Буковина перебувають у червоно-бордовій зоні і українці помирають сотнями на добу. 
 
Доповнюючи штрихи до портрету Олександра Шевченка, ведучий програми, пропагандист із МІА «Росія сьогодні» Олександр Фомін нагадав глядачам про те, що згаданий «патріот» Шевченко 11 лютого в якості почесного гостя перебував у Республіці Білорусь на Всебілоруських народних зборах, які проходили під патронатом самого «бацьки» Лукашенка та були присвячені тісній дружбі між братськими народами Росії і Білорусі.
 
Напевно, екс-народний обранець набирався досвіду у «старших братів» для подальшої політичної діяльності на благо Української держави, поки на рідній Івано-Франківщині політтехнологи, на кшталт українофоба Шпіра, забезпечують «успішність» його виборчій кампанії.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт