Головна » Головне » Сепаратистка та акторка відео для дорослих на службі у Філарета: черговий скандал за участі одіозної дружини комбата Мельничука

Сепаратистка та акторка відео для дорослих на службі у Філарета: черговий скандал за участі одіозної дружини комбата Мельничука

В черговий раз увагу нашого видання зуміла привернути Міла Мельничук (справжнє ім’я Патімат), дружина комбата «Айдару» Сергія Мельничука, громадянка Росії (громадянство України отримала у 2018 році), яка з 2019 року займається розколюванням українського православ’я, зумівши втертись у довіру до патріарха УПЦ КП Філарета. Про цю особу та її причетність до російських спецслужб написано вже досить багато (https://24tv.ua/ru/propagandistka_evrazijskaja_aktivistka_chto_izvestno_o_zhene_melnichuka_n1291831; https://glavcom.ua/columns/zorya/hto-vplivaje-na-dumku-patriarha-filareta-i-yake-do-cogo-maje-vidnoshennya-rosiya-619977.html;   https://tsn.ua/ ru/ukrayina/voyna-za-cerkov-tsn-ustanovila-organizatorov-mitingov-v-podderzhku-filareta-oni-tesno-svyazany-s-rossiey-1422414.html; https://onview.com.ua/publish/za-shirmoyu-patriotizmu-yak-prorosijska-patriotka-mila-melnichuk-vidstoyuє-prava-ukraїncziv) тому на її попередній діяльності зупинятись не будемо.  
 
Після цих викривальних публікацій Міла Мельничук не світиться у медіа-просторі та вже досить довгий час перебуває закордоном у Австрії, побоюючись переслідування правоохоронців. Проте навіть за таких умов, примудряється втрапляти у скандали. І на те є свої причини, адже провокувати релігійну ворожнечу вона не припинила, лише намагається не пов’язувати протести зі своїм ім’ям, залишаючись у тіні. 
  
Тож, про що мова? Остання гучна акція Міли відбулась 26 липня 2020 року на Михайлівській площі Києва, куди привели купку бабок і спортсменів з чорними прапорами. На ній Мілою разом з іншою одіозною постаттю Наталією Миролюб було презентовано нібито створену (насправді ні) організацію «Народний християнський рух України» для «протидії захопленню храмів УПЦ МП та УПЦ КП». Потім з незрозумілих причин на акції почали лунати гасла про «відстоювання ідей прямого народовладдя», «припинення співпраці з МВФ», «усунення «іноземного впливу», «Аваков чорт». 
До чого це, було не зовсім зрозуміло, аж поки про цю акцію не розтрубили медведчуківські ЗМІ - «112» та «Zik». Певне, таким чином Міла списала кошти одразу від декількох замовників з Росії, змішавши в купу «і коні, і люди». До речі, про оплату – гроші після цієї акції роздавались ледь не відкрито, що звичайно ж потрапило до об’єктивів журналістів. Звичайно, протести за гроші у нашій країні вже давно не дивина, але так «палитися», це вже занадто. 
Після цього було довге затишшя, пов’язане з від’їздом Міли Мельничук до Австрії, але все ж чорні прапори ми ще побачили: 21 грудня 2020 року під Генеральною прокуратурою декілька «активістів» вимагали «захистити Філарета від посягань Єпіфанія і Православної церкви», махаючи все тими ж незрозумілими ганчірками чорного кольору. На цей раз інформаційний супровід був значно скромніший, адже про акцію написав лише один «Телеграм-канал» (https://t.me/pavlovskynews/7535). Певно, більша частина російських коштів у Міли йде на дороге віденське життя, але ж треба показувати кремлівським куратором хоч якусь діяльність, щоб не забували підгодовувати. 

Мабуть, так би і відійшла потихеньку в забуття українізована сепаратистка Міла Мельничук, проте вирішила про себе нагадати іншим чином: нещодавно відомим у релігійних колах Телеграм-каналом «Churcher» було розміщено пост із посиланням на доволі пікантне відео за участі, кого, як ви думаєте? Правильно, нашої улюбленої пропагандистки! (https://t.me/churcher_info/878)  
 
Варто зазначити, що архівні фото Міли Мельничук підтверджують, що у молодості вона була «ще тією гарячою штучкою». 

Фото з соціальної мережі «Одноклассники»

Та чи допоможе такий образ Міли Мельничук її нинішній діяльності як «захисниці християнських цінностей», а також чи правильним є те, що Філарет співпрацює з такою особою, питання риторичні. Враховуючи появу публікації про Мілу одночасно зі скандалом щодо українок в Дубаї, залишається лише сподіватись, що серед затриманих там легковажних дівиць не виявиться нашої героїні, або ж інших прибічниць боротьби за православні цінності та УПЦ КП. 
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт