Головна » Головне » Як дружина Семена Семенченка «Донбас» обікрала

Як дружина Семена Семенченка «Донбас» обікрала

Хазяйновита дружина в сім’ї – запорука злагоди і достатку, та от коли до хазяйства береться жінка в родині аферистів Семена Семенченка – однією статтею в Кримінальному Кодексі цілком може і не обійтись.

Ще відтоді, як у 2008му мілкий авантюрист із Севастополя Костя Гришин, заручився після повернення з Москви із своєю поплічницею Наталією Московець (нині Музика), грошове питання у сімейному бюджеті стояло вкрай гостро. Звісно, допоки Костя не здобув собі нове амплуа Семена Семенченка у 2014му, очоливши батальйон «Донбас».

А до того, шість років молоде подружжя переховувалось від кредиторів, яким заборгувало чималі суми. Подробиці бурхливої підприємницької діяльності сімейства аферистів нескладно встановити за багаточисленними судовими рішеннями, винесеними за скаргами як контрагентів, так і податкових органів. Все тому, що пара зайнялась бізнесом в околицях Донецька де встановлювали супутникові антени і надавали суміжні послуги. Втім замовлення виконувались дещо неформально, або від імені Наталії, яка також зареєструвалась фізичною особою підприємцем. Відтак, можна було б довго розповідати про зареєстроване Гришиним в Севастополі ЧП «Компанія «Евролайн», через яке аферисти обкрадали мешканців шахтарської Горлівки, або про фірму-прокладку «Новое спутниковое телевидение», та фінансового достатку Гришину і Ко це не принесло. А от жага до наживи залишилась і з кожним днем ставала все нестерпнішою.

І ось, сімейство Гришина, який ще на початку 2014го не міг заплатити за телефон (судове рішення від 20 березня 2014го у справі №905/599/14 за позовом «МТС Украина», м. Київ) а Московець не мала змоги виплатити один із останніх кредитів на суму всього 1,200 грн. (рішення Кіровського районного суду м. Макіївки від 13 листопада 2013го у справі №268/3130/13-ц за позовом «Дельта Банку» про заборгованість за кредитним договором на суму 1.236 грн. 06 коп.) через місяць після початку збору коштів на потреби «Донбасу» почали жити як справжнісінькі Семенчеки. В сімейному кортежі раптово з’явились дорогі іномарки, нерухомість у столиці, а сімейство з «мівіни» пересіло в м’якенькі крісла елітних ресторанів.

Зрозуміло, що основну долю прибутку принесло Семену Семенченку виконання брудних замовлень Авакова, але і Московець внесла свій вклад. Щоправда, ставши фігурантом кримінального провадження, внесеного в ЄРДР 22.02.2015, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України.

Слідчі встановили чимало цікавого. Номер рахунку №5168742011086752840 для внесків на сторінці «Донбасу» у соціальній мережі було зареєстровано на фінансового управляючого Наталію Веселову та прив’язано до банківської картки з № 5168 7420 1108 6752 і її мобільного. У зв’язку з початком ведення волонтерської діяльності Веселова використовувала цю картку виключно, для збору коштів на ведення волонтерської діяльності і для тилового забезпечення добровольчого батальйону «Донбас».

Приблизно у липні 2014 року, Семенченко позичив карту разом із ПІНом щоб самостійно розрахуватися за паливно-мастильні матеріали та повернув не одразу, мовляв не може знайти. Втім, просив не блокувати та обіцяв знайти. Веселовій довелось відкрити нову банківську картку прив’язану до того ж особистого рахунку, відкритого на її ім’я. Пізніше Семен повернув позичену карту і в гаманці Веселової оселились дві карти на один рахунок.

Слідчі так і не встановили яким чином карта потім опинилась у пані Музики, але вже на початку лютого 2015го у Дніпровському ТЦ «Вавилон» по вул. Маліновського, 2, вперше нею були зняті грошові кошти у сумі 536, 68 дол. США. Відтоді БО «Благодійний фонд батальйону «Донбас» недорахувався близько 170 тисяч гривень, що раз у раз просочувались через торгівельні центри, ресторани та бутіки.

Вже через тиждень безкарного користування картою Музика увійшла в раж і 09 лютого 2015 о 20 год. 00 хв. в банкоматі по вул. Жовтнева, 14 змінила фінансовий номер Веселової на номер, яким користувалася сама.

І ось нарешті Веселова отримала СМС повідомлення, про те що на її картковому рахунку було змінено ПІН-код і відразу зателефонувала до оператора щоб заблокувати картку, що остання і зробила.

Але цинізм Музики, яка вхопилась зубами за золоту жилу, виявився невпинним. Не зважаючи на те, що Музика не пройшла верифікацію намагаючись розблокувати карту через оператора, вона скористувалась послугою «UNBLOK» і досягла бажаного. Зрозумівши, що доступ до рахунків «Донбасу» буде відритий не довго, вона терміново кинулась опустошувати банкомати. Досягши всіх можливих лімітів Музика навіть підговорила знайомого прийняти у розпорядження рахунок і спустошити його ще й у свій ліміт.  

І на цьому вона не зупинились. Окрім придбаної елітної хутряної шуби, в якій вона пізніше хизувалась в соцмережах, Музика вичавила максимум із банкоматів та зайнялась переказами коштів в Інтернеті. Загалом, нею було виконано банківських транзакцій (зняття, списання, перерахування грошових коштів, оплата за послуги та товари, зняття банківської комісії) у період всього з 03.02.2015 по 10.02.2015 на загальну суму 161 577,33 гривень.

Тож як потрібно було жадати наживи щоб аферистці з багаторічним стажем не врахувати, що кожна транзакція у банківській системі фіксується і відслідковується.

Кримінальне провадження розслідувалось військовою прокуратурою, але не зважаючи на здобуті докази з невідомих причин, проте за відсутності волі досить відомого тоді військового прокурора та особисто Президента Петра Порошенко, належне розслідування так і не було проведено а матеріали так і не дійшли до суду.

Тільки зараз, коли нарешті СБУ притягло до відповідальності Семена Семенченка ми врешті маємо нагоду спостерігати епілог сімейного злочинного підряду цієї одіозної парочки. Сподіваймося, що на цей раз їм не уникнути відповідальності.

Джерело: onview.com.ua

Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт