Головна » «112», Медведчук, ОПЗЖ та таємничий герой…

«112», Медведчук, ОПЗЖ та таємничий герой…


Починаючи з 2014 року в поле зору українського суспільства потрапляє загадковий мужній красень у балаклаві…, який у квітні 2014 році створює батальйон «Донбас», у червні того ж року проводить демонстрацію біля Адміністрації Президента з вимогою ввести військове положення в Донецькій та Луганській областях, у боях біля Іловайська отримує сколкові поранення… 1 вересня 2014 загадковий герой вперше знімає балаклаву та отримує від влади орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Хто цей «патріот» з великої букви?  І чому багато бійців розбіглися з його батальйону після Іловайської трагедії? Відповідь дали ті самі бійці,  зазначивши, що бездарне керівництво призводить до непотрібних жертв… Але нашого героя це не засмутило та не зупинило, він впевнено продовжив свій героїчний шлях, так як відчував підтримку від своїх сильних впливових друзів…

Так, в прямому ефірі «Інтера» український журналіст Володимир Бойко аргументовано звинуватив Семена Семенченка в роботі на російську ФСБ (http://podrobnosti.ua/2089126-semena-semenchenko-obvinili-v-rabote-na-fsb.html). 

26 березня 2021 року Семенченка заарештовують на два місяці у зв’язку із підозрою створення незаконної приватної військової компанії…. 

Слідство офіційно заявило, що її діяльність була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, в т.ч. проти основ національної безпеки. Саме за ініціативи російських кураторів була зареєстрована ПВК «Donbass Battalion corporation» і розпочата підготовка колишніх українських військових для роботи за контрактом. Фінансував ПВК Семенченка бізнесмен і громадянин Казахстану Сергій Борисенко, який безпосередньо співпрацював з ФСБ. Вояків Семенченка використовували перш за все і в антиукраїнських акціях.

Всі ми добре пам’ятаємо що сталося у липні 2019-го (https://tsn.ua/ru/ukrayina/v-kieve-iz-granatometa-obstrelyali-ofis-112-kanala-medvedchuka-1377597.html). Так, це обстріл офісу телеканалу «112 Україна»… Медведчук, «ОПЗЖ»… не сходять з екранів телевізорів та газетних шпальт… Постріл був гранатометний, але чомусь не завдав шкоди будівлі. Деякі пересічні громадяни співчували, інші раділи – правильно, що обстріляли проросійський канал! А рейтинги «ОПЖЗ» все росли… PR-технологи Медведчука мабуть отримали хорошу премію, заслужену.  А Семенченко?

За повідомленням СБУ, слідчі виявили та отримали докази причетності до вказаного злочину членів ПВК «DONBAS BATTALION CORP» Семенченка. 

З обізнаних джерел нам стало відомо, що Семенченко як організатор злочину, під кураторством Медведчука, ще в травні 2019 року дав вказівку одному зі своїх підлеглих вчинити терористичний акт шляхом дистанційного підриву придбаного автомобіля, але останній відмовився через загрозу загибелі безневинних людей. А на здійснення обстрілу будівлі каналу з протитанкового гранатомету погодився…

Ну а далі…  

Одразу після вчинення обстрілу телеканалу лідери партії «ОПЗЖ» В.Медведчук та В.Рабінович виступили в м.Стразбург, де звинуватили владу України у потуранні переслідуванню ЗМІ та опозиції, а також поширили інші заяви, що дискредитують Україну перед державами ЄС та США.

А Семенченко ще й до цього випадку систематично вчиняв політичні антиукраїнські провокації, наприклад передав представникам Сенату США завідомо підроблені фототодокази російської агресії проти України.  Від імені М.Саакашвілі скерував бійців ПВК «DBC» до Грузії під час виборів у цій країні та ін.

Обстріл телеканалу було вчинено за тиждень до виборів до Верховної Ради України, що цілком прогнозовано призвело до того, що патріотичні сили були дискредитовані як екстремісти, а ОПЗЖ…

Ось про таке «шоу» нашого героя у масці та його покровителів нам стало відомо. Як ми бачимо, воно було здійснено в інтересах проросійських сил та мало провокативний характер. Так «ОПЗЖ» просто збільшувало електоральну підтримку в ході позачергових парламентських виборів…Добре, що без людських жертв…

Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт