Головна » Економіка » Курс долара в Україні перейде нову позначку: аналітик озвучив вартість

Курс долара в Україні перейде нову позначку: аналітик озвучив вартість

В Україні курс долара в 2021 році буде коливатися біля 28,10-29,10 грн / $.

"Україна і далі буде залежати від кон'юнктури зовнішніх ринків і зовнішніх позик. Курс гривні буде залишатися під тиском, так що не виключені нові антирекорди її девальвації. При цьому в бюджет закладено середній курс долара США до гривні на рівні 29,20. За валютній парі долар США / гривня очікую торгівлю в ціновому діапазоні 28,10-29,10, по курсу євро до гривні цінової канал, ймовірно, буде в межах 33,10-34,90 ", - прогнозує Гойла.
На настрої інвесторів буде впливати хід переговорів України з МВФ. У режимі онлайн-зустрічей провели аудит проводилася з середини літа роботи. У січні після Новорічних свят відбудеться очна зустріч, де буде узгоджений план подальших спільних дій і названі терміни отримання двох траншів у сумі 1,5 млрд доларів. Позитивний результат переговорів з Фондом "відкриє двері" інших міжнародних фінансових організацій (МФО) для нашої країни.

"Україні необхідно погасити на початку року близько 600 млн доларів США боргів за зовнішніми зобов'язаннями. З цієї причини НБУ буде досить неохоче виходити на міжбанк з продажем валюти для підтримки курсу гривні. У вересні цього року була погашена сума в кілька разів більше - 2,1 млрд доларів, що не привело до істотного ослаблення національної валюти ", - додає Гойла.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт