Головна » Головне » НАШ Доротич знову мобілізує ФОПів

НАШ Доротич знову мобілізує ФОПів

Провідний ньюзмейкер прокремлівського телеканалу «НАШ» Сергій Доротич збирається у вівторок провести чергову акцію руху SaveФОП проти впровадження касових апаратів.

З 1 січня 2022 року в Україні набули чинності нові правила для фізичних осіб-підприємців, які працюють у сфері малого бізнесу. Зокрема, вони зобов'язані користуватися касовими апаратами. При цьому, значна частина представників цієї сфери ще наприкінці минулого року встановили розрахункові термінали й успішно займаються господарською діяльністю.

Лише тільки невгамовний пасіонарій Доротич та деякі недалекі активісти SaveФОП, через майже місяць після впровадження нових правил, вирішили висловити свій протест владі. 

Певне, у редакторів телеканалу «НАШ» творча криза й бракує ідей для наповнення ефіру зворушливим контентом. Або бенефіціару мовника Євгену Мураєву вкрай необхідно створити прийнятну картинку для російських пропагандистів. Картинку, яка б демонструвала аудиторії окупанта перманентну дестабілізацію в Україні, щоб викликати у «братів руських» бажання «допомогти» українцям. Саме для такого перформансу ідеально підходить пан Доротич і його маргінальні побратими із SaveФОП, які за гроші і в студії Оленьки Скабєєвої промовисто виступати, і з корифеєм російської пропаганди Соловйовим вправлятися у словесній еквілібристиці.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт