Головна » Головне » Одіозний журналіст Бутусов отримав карт-бланш в Дніпрі від своїх постійних клієнтів – Філатова і Корбана

Одіозний журналіст Бутусов отримав карт-бланш в Дніпрі від своїх постійних клієнтів – Філатова і Корбана


Головний редактор видання Цензор.нет Юрій Бутусов став «арт-директором» інформаційних майданчиків, підконтрольних очільнику міста Дніпро Борису Філатову та місцевому бізнесмену Геннадію Корбану, формуючи, на фінансовій основі, порядок денний в регіональному просторі в інтересах останніх.

Після початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, відомий своїми «викривальними» статтями журналіст Бутусов переїхав в Дніпро та долучився до Штабу оборони міста. 

Але, фактично, «оборонна» діяльність Юрія обмежується керуванням медійними ресурсами Філатова-Корбана та особистою журналістською діяльністю в інтересах вказаних очільників міста.

Зокрема, Геннадій Корбан організував Бутусову робочий офіс в приміщенні місцевого телеканалу «Дніпро.ТВ», розташований на Старокозацькій, 58, для проведення нарад з журналістами каналу. При цьому, Юрій наділений повноваженнями доручати журналістському склади виконання тематичних завдань.

Окрім впливу на редакційну діяльність медіаресурсів, Бутусов має у користуванні автотранспорт з автопарку Корбана для можливості займатися фоторепортажами на Дніпропетровщині та на території прилеглих областей. Під час журналістської діяльності він успішно прикривається роботою в Штабі оборони Дніпра, але офіційно на обліку в штаті ТРО не значиться. Вказане дає йому можливість не привертати увагу на приналежність до своїх бенефіціарів – Корбана та Філатова.

Натомість, варто зіставити факт переїзду Бутусова в Дніпро та його публікації, в яких фігурували Корбан і Філатов, щоб зрозуміти характер взаємодії цих осіб та справжні мотиви журналіста Юрія.

У далекому 2015 він активно захищав Геннадія Корбана, коли його затримали правоохоронці за підозрою у створенні злочинної групи. Цього ж року Бутусов організовував медійну підтримку партії УКРОП та її керівнику Корбану. Тоді Геннадій Олегович балотувався на проміжних виборах до Верховної ради в Чернігові та брав участь у запеклій боротьбі з опонентами, користуючись ресурсами Цензор.НЕТ.

Тепер, на фоні війни з Росією, перед Бутусовим відкрилися нові горизонти співпраці з Корбаном і Філотовим, що зумовлює збільшення статків журналіста.


Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт