Головна » Головне » Криза у РПЦвУ загострюється, керівництво московського патріархату втрачає контроль над ситуацією!!!!

Криза у РПЦвУ загострюється, керівництво московського патріархату втрачає контроль над ситуацією!!!!

В Україні набирає обертів ситуація з переходом до ПЦУ релігійних громад РПЦвУ, у зв'язку з їх небажанням знаходиться в церкві, яка знаходиться в канонічному єднанні з «керівником секти- РПЦ гундяєвим», котрий благословляє солдат - країни-окупанта вбивати українців.

Не в змозі зупинити вказаний процес, керівництво РПЦвУ намагається знайти варіанти, які б дали змогу відтягнути свою агонію як найдальше у часі. У гонитві за цим, глава церкви митрополит Онуфрій готовий заключати договори будь з ким, у надії врятувати «філіал москальської церкви в Україні», але тільки не з патріотичною, дійсно українською, автокефальною Православної церквою України.

І тут Онуфрій, використовуючи напрацювання «зв’язкового від кіріла», «грошового мішка РПЦвУ» В.Новинського намагається знайти вихід із ситуації, що склалась. Так, на початку травня цього року В.Новинський, перебуваючи закордоном, у Вірменії та росії, куди прилетів через Румунією, провів ряд зустрічей з «емісарами кіріла» та окремими урядовцями ерефії та отримав чергові «керівні вказівки», виконання яких має зберегти вплив «філіалу» в Україні. Основним наративом для РПЦвУ у «секти-гундяєва» залишається «питання канонічності», тільки завдяки цьому факту духовенство церкви може мати «духовний стержень і благодать», а тому наступним кроком може стати в кращому разі отримання «автокефалії від РПЦ». 

Так що українському суспільству не потрібно чекати на реалізацію мрій більшості прихожан церкви по відокремленню від РПЦ.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт