Головна » Головне » Про що збрехав Білецький у блокбастері «АЗОВ» Білецького»!

Про що збрехав Білецький у блокбастері «АЗОВ» Білецького»!

Нещодавно переглянув шедевр гнусного заказняка виконаного Христиною Бондаренко для голови «Національного корпусу» Андрія Білецького під епічною назвою «АЗОВ» Білецького». З перших хвилин, помітно цікаву особливість - про свої бойові подвиги в Маріуполі Білецький розповідає надзвичайно детально, пам’ятає кожен свій крок, навіть думки, які його тоді відвідували. Згадав траєкторію польоту кожної кулі, одну з яких зупинив бетонний стовп, а другу голова «Хорста».

Але коли Бондаренко, намагаючись продемонструвати журналістську неупередженість та бажання нібито докопатись до правди, почала цікавитись питаннями фінансування «Азовського руху», проблемами наркозалежних, політичною ідентифікацією, Білецький почав ухилятись від розгорнутої, деталізованої відповіді та відверто брехати. Що й підтверджувалось його невербальними рухами протягом усього цього «блокбастера» - нещира посмішка та потирання кінчиком пальців свого носа.

Хоча потирання пальцями свого носа також може свідчити про частеньке втягування ним якихось подрібнених звеселяючих речовин.

Так, на запитання інтерв’юера як вдалось розташуватись на заводі «АТЕК», Білецький відповів, що в 14 році шукали місце і хтось із господарів запропонував розташуватись тут. 

Ну що ж, допоможемо Білецькому пригадати прізвище цього «хтось із господарів» і які такі патріотичні почуття спонукали цього «хтось із господарів» поділитись з «реєстровими націоналістами» 28 гектарами підприємства в центрі Києва. 

Як виявляється ніякої патріотики, виключно злочинні наміри. Так, у 2011 році було порушено провадження у справі про банкрутство ПрАТ «АТЕК». Наглядова рада зазначеного підприємства в якості інвестора погодила кандидатуру власника металобрухтових компаній ТОВ «КВВ груп» Є. Казміна. Однак, останній своїх зобов’язань погасити заборгованість підприємством не виконав, а почав тупо його грабувати, вивозячи металорбрухт з території «АТЕКу», що закономірно викликало незадоволення та протидію фактичних його власників.

З врахуванням зазначених подій у листопаді 2014 року Є.Казьмін звернувся за допомогою до тодішнього депутата Верховної Ради України Андрія Білецького з метою отримати силову підтримку від «Цивільного корпусу «АЗОВ» і взяти під контроль територію підприємства позбавивши акціонерів і власників можливості його керування. 

В результаті надана «підтримка» закінчилась рейдерським захопленням активістами «АЗОВу» заводу «АТЕК».

Далі за сюжетом цієї замовної вистави Бондаренко поцікавилась, як проходить в організації перевиховання молоді з числа наркозалежних.
 
У відповідь, Білецький, розмахуючи руками як Адольф Гітлер під час виступу в мюнхенській пивній «Бюргербройкеллер», почав вішати локшину про сенс, яким заповнюють пустоту в душі наркомана, про добрі вчинки на благо батьківщини і т.п. 

А знаєте, який сенс і які добрі вчинки він мав на увазі? Справа в тому, що в «Азовському русі» зокрема в «Нацкорпусі» для наркозалежних діє неформальний гурток любителів ботаніки під назвою «Конопляний корпус». Очолює його Владік Лютий або «Джоні Магоні». Силами членів цього гуртка в минулому році з використанням гідропоніки на території «АТЕКу» було вирощено цілий плантарь коноплі.

Думаю, ви вже здогадались, що це і є той самий «чудодійний сенс і добрі вчинки», якими Білецький заповнює пустоту в душах наріків з «Конопляного корпусу». 

Також дуже було цікаво послухати відповідь на питання щодо матеріального забезпечення організації. 

Відповідаючи на нього Білецький поніс такий чос, що а ж йому самому стало смішно. Особливо коли розповідав про окремі ферми, які вагонами постачають свиней. 

Однак, щомісячна зарплатня охоронцям, ад’ютантам, консультантам, секретарям, фінансистам, бухгалтерам, системним адміністраторам, організаторам акцій, редакторам, блогерам, діловодам, кадровикам, керівникам проектів, патрульним, бойовикам, тренерам, комірникам, прибиральникам, водіям та поварам, всього біля 100 осіб, які постійно виконують роботи різного характеру на території «АТЕКу», виплачується не свинячими тушками, а американськими доларами. 

В середньому, щомісячно Білецький тільки на заробітну плату вищевказаним працівникам витрачає до 100 000 доларів США.

Але чомусь про злочинні схеми, за допомогою яких він отримує основне фінансування і які пов’язані з рейдерством, антирейдерством, вимаганням, фізичним впливом на бізнесменів, наданням послуг з нелегальної охорони об’єктів і т.п. Білецький не розповів. Можливо вирішив не перенасичувати це оскароносне кіно своїми «бойовими подвигами» і так рейтинг партії нижче плінтуса. 

При цьому, слід зауважити, що Білецький як роботодавець, напевно виключно з націонал-патріотичних міркувань, не сплачує в Державний бюджет єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та військовий збір. 

До речі гарна нагода для відомого правдоруба, Сергія Тамаріна викрити Білецького на злочинах по ухиленню від сплати вищеперерахованих податків і обов’язкових платежів та вигукнути улюблене ним гасло - «Куди дивиться поліція»? Але навряд чи хватить йому духу на такий крок. Тим більше, що сам тягне руку до каси Білецького.

І, на кінець, саме цікаве цієї комедії, це коли мова зайшла про радикалізм. При цих словах, обличчя Білецького зблідло. Його самого ледь не трухало. Почав нести якусь діч, з якої можна зробити висновок, що очолюваний ним «Національний корпус» вже не є праворадикальною організацією, а стрімко дрейфує в бік толерастів. І за цією логікою ми невдовзі зможемо побачити Білецького на ЛГБТешній демонстрації, де він гордо очолюватиме колону з найкращих активістів партії під новою назвою - «Гей корпус».

До речі Білецький вже розпочав підготовку своєї особистої охорони до «райдужного двіжа». Останнім почали проводити хірургічні операції по збільшенню статевого органу.

Хотілось би застерегти хлопців не вестись на перверсії Білецького та не повторювати гіркий досвід Вадіка Лисенка, у якого після хірургічного втручання почався зворотній процес на зменшення.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт