Головна » Головне » На власному прикладі: Віктор Медведчук - найкраща реклама «інноваційної» вакцини «Супутник-V» в Україні

На власному прикладі: Віктор Медведчук - найкраща реклама «інноваційної» вакцини «Супутник-V» в Україні

Лідер прокремлівської партії «ОПЗЖ» і головний лобіст російської вакцини від COVID-19 Віктор Медведчук захворів на коронавірус після щеплення «Супутником».

Одіозний політик на власному прикладі продемонстрував всю ефективність російського препарату, який Росія неприховано нав'язує Україні.

Віктор Медведчук ще у серпні, відпочиваючи у Криму, зробив щеплення «Супутником». Про це повідомив сам Медведчук під час зустрічі з Путіним на окупованому півострові, запевнивши, що тепер антитіл проти коронавірусу у нього достатньо.

Страшно уявити якою бормотухою труять в Росії звичайних громадян, якщо самому куму Путіна Медведчуку втюхали якийсь сурогат.

Натомість, Віктор Володимирович з екранів підконтрольних йому телеканалів «Ньюзван», «112» і «ЗІК» продовжує невтомно віщати про «ефективність» розробки російських вчених мужів, називаючи «маразматичним базіканням» відмови української влади реєструвати «Супутник V». Не хоче він погодитися з тим, що головна вимога України до вакцини полягає в тому, щоб вона, перш за все, була ефективною і безпечною, а також не мала тяжких побічних ефектів.

Чого не скажеш про «Супутник-V», який не просто неефективний, а й небезпечний для життя і здоров'я людей. Хоча в Кремлі своїх громадян давно вже за людей не вважають. Їм вколюють до кінця не випробувану суміш заради піару на весь світ і досягнення якихось геополітичних цілей. Підтвердженням цьому є маса матеріалів в ЗМІ про те, що в Росії збільшується кількість хворих на COVID-19 людей, які раніше були вакциновані «Супутником». Більше того, мають місце летальні випадки в результаті застосування цієї вакцини. 

Зокрема, призначений після окупації Криму «мер» Ялти Іван Імгрунт помер від коронавірусної інфекції, причиною смерті призначенця Москви стала нова російська вакцина проти COVID-19 – «Супутник-V». А нещодавно, 4 січня, в шпиталі для хворих на коронавірус помер окупаційний «міністр надзвичайних ситуацій» Криму Сергій Шахов. Головний рятувальник також був щеплений розпіареним Кремлем «Супутником». 

І все це відбувалося в Криму, де пан Медведчук поповнив ряди учасників ризикового експерименту з випробування російського сурогату під назвою «Супутник-V», покладаючись на фортуну та «кваліфікацію» кремлівських шарлатанів.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт