Головна » Головне » Хто організовує тарифні майдани

Хто організовує тарифні майдани

Цікаву інформацію можна знайти в Інтернет-мережі, здійснивши невеличкий аналіз щодо осіб, які активно намагаються розгорнути тарифні майдани по території України. 

Один з членів Координаційної Ради Тарифного Майдану Михайло Чейпеш знаходиться в базах онлайн-сервісу «Миротворець» як «посібник терористів та окупантів, провокатор, учасник пропагандистських заходів РФ проти України, поширювач дезінформації в рамках інформаційних операцій спецслужб РФ». 

Підставою для внесення Чейпеша до «Миротворця» стало поширення ним у соцмережах неправдивої інформації про загибель 32 військовослужбовців ЗС України у районі проведення АТО та умисне ненадання відповідної допомоги з боку чинної влади.

Крім цього, у 2005 р. М.Чейпеш був обраний головою зборів для утворення групи т.в. «всеукраїнського референдуму за народною ініціативою», на якому одне із висунутих питань стосувалося можливої участі України у Єдиному економічному просторі з РФ, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь.

Так що, здається, не буває диму без вогню, коли окремі експерти зазначають, що такі от тарифні майдани розгортаються в інтересах Росії.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт