Головна » Головне » Майбутнє SaveФОП в руках ОПЗЖ

Майбутнє SaveФОП в руках ОПЗЖ

Знову Сергій Доротич являє світові свою гнилу суть. А ситуація така, що на наступний день після рішення РНБО, яким заблоковано трансляції прокремлівських каналів «112», «ZIK» та «News One» Сергій Доротич організовує акцію протесту біля резиденції Президента зі своїми стандартними вимогами скасування фіскалізації. І з обіцянками – «така акція буде не одиничною».

Насправді все дуже просто та прогнозовано, припинивши трансляцію, медведчуківські канали перестали висвітлювати життя «Податкового майдану», запрошувати Доротича на ефіри, проводити стріми та брати інтерв’ю у протестувальників. І Сергій, залишившись в інформаційному вакуумі, вирішив робити кроки в напрямку сумнозвісної ОПЗЖ. 

Виходячи з фото, яке до нас потрапило від наших джерел в середовищі ПП «ОП-ЗЖ» запрошення Доротича на круглий стіл в офіс ОПЗЖ, це вже не перша його зустріч з керівниками опозиційної партії. І залишається тільки здогадуватись, скільки кешу готівкою виносить з офісу на Великій Васильківській лідер SaveФОП на підтримку «справедливих вимог» підприємців. І чи виступе Доротич каталізатором антиукраїнських протестів, за фінансування кума Путіна?

Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт