Головна » Головне » Маруся атеїстка

Маруся атеїстка

Напередодні проміжних виборів у парламент 28 березня все більше напруги та хвилювань вирує у передвиборчих штабах, все більше тиску здійснюється на самих кандидатів їх політичними хрещеними, читай, лідерами політичних сил.

Маємо два округи, два абсолютно різних ідеологічно та психологічно регіони, які, здавалося б, повинні представляти на довиборах характерні їм персоналії. Проте «Європейська Солідарність» цього разу дала штангу. 

Франківщину, край глибоко релігійних, з високими моральними цінностями людей, представлятиме жінка-атеїстка Маруся Зіробій-Біленька, яка не боїться про це говорити вголос. 

Так яро акцентуючи увагу на очевидному протирелігійному аспекті свого буття, Маруся наче навмисне дискредитує себе в очах виборців Франківщини. На хвилинку, втратити підтримку місцевих церковних настоятелів означає назавжди втратити голос того виборця, який кожну неділеньку прикладає чоло до ікони в церкві та сприймає за істину кожнісіньке слово батька-священнослужителя. А це близько 90% місцевого населення. Здається, нещодавнє опитування «Рейтингу» тому доказ (до відома – Маруся Звіробій отримала всього 8% голосів). Невже хтось зливає передвиборку? 

Ймовірно, Петро Олексійович і сам прекрасно розуміє ту нісенітницю, яку вкоїв на гарячу руку. Адже він – людина, яка основним досягненням своєї президентської каденції вважає здобуття Томосу (це не його заслуга, але нехай), постійно намагається отримати благословення настоятелів ПЦУ, чи то під час панахиди, чи покладання квітів, чи візиту в регіон, чи відкриття дитячого садочка, наче гріхи замолює.... І тут, Маруся зі своїм «у мене пропала віра в Бога». 

Безсумнівно, важка рука сивочолого гетьмана раз у раз намагається стулити пельку волонтерці. Та вона виявляється спритнішою. Прогнозовано, до кінця березня і зовсім втратить навіть той мізер електоральної підтримки, який має сьогодні. Лишається піти тихо та гідно, як личить достойному військовослужбовцю! 
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт