Головна » Головне » Очільник організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич розмитнив свій Cadillac Escalade за чужий рахунок…

Очільник організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич розмитнив свій Cadillac Escalade за чужий рахунок…

Задайте у пошукову систему Гугл «авто євро сила» вам видасть калькулятор розмитнення «євроблях» та інформацію про громадську організацію «Авто Євро Сила», яка створена та зареєстрована в вересні 2016 року для відстоювання інтереси власників автомобілів на європейських номерах і намагається вплинути на прийняття Верховною радою України законодавства, яке б дозволяло розмитнювати автомобілі завезені з за кордону за ставками такими, як в європейських країнах.

Основні вимоги власників автомобілів на іноземній реєстрації, яких налічується більше 3 000 000, та ГО «Авто Євро Сила» є скасування постанови Кабінету міністрів України №475 і прийняття Верховною Радою України законопроектів №8487 і 8488. Документи передбачають зменшення розміру акцизного податку на автомобілі та скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають екологічному стандарту «Євро-5».

Керівником цієї організації є Олег Ярошевич, який до речі у січні 2019 року користуючись своєю популярністю прийняв рішення про те, що він балотуватиметься на пост Президента України. Але, як ми знаємо, з кріслом президента у Ярошевича не склалося.

Але навіть дуже «склалося» з використанням внесків від учасників ГО «Авто Євро Сила», адже організація має свої представництва майже в усіх областях України.

Не довго думаючи, очільник організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич розмитнив свій Cadillac Escalade за чужий рахунок, чи правильніше сказати за рахунок своїх однодумців, своїх побратимів, які стояли з ним пліч-о-пліч (бампер-в-бампер) на акціях протесту за зниження вартості розмитнення іноземних автомобілів.

Наразі Олег Ярошевич використовує на своїй машині держномер АІ0515РТ. Тобто, після отримання постійних внесків від учасників «АЄС», у нього з‘явилися кошти на розмитнення свого позашляховика…

P.S. На сьогоднішній день в базі ДАІ 2021 комбінація державного номера АІ0515РТ значиться як вільна.

Першоджерело: ​АКМ​​​
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт