Головна » Головне » Рекордсмену з перельотів до Москви Ренату Кузьміну відвели роль медійного захисника Медведчука

Рекордсмену з перельотів до Москви Ренату Кузьміну відвели роль медійного захисника Медведчука

Після оголошення Віктору Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку підозр у державній зраді, їх однопартієць Ренат Кузьмін, якому навпаки потрібно «дотримуватись тиші» через своє «славетне» минуле, заполонив інформаційний простір заявами про утиски опозиції в Україні.

Ренат Равелійович використовує усі можливі засоби комунікації для донесення до громадськості думки про невинуватість свого лідера та спроби влади розколоти ряди «невинних» опозиціонерів.

Він навіть відмоніторив сайт президента та знайшов указ про нагородження СБушників, за, нібито, участь у підготовці матеріалів у справі Медведчука. Відповідні висновки пана Кузьміна були оприлюднені на сайті ОПЗЖ із заголовком: «Ренат Кузьмін: Зеленський відкрито нагородив співробітників СБУ за сфабриковану проти Медведчука справу».

Його заяви про те, що влада вважає Медведчука головним політичним конкурентом, а тому і намагається тиснути на «топ політика» України шляхом заведенням справ, републікуються російськими пропагандистськими ЗМІ зі швидкістю розповсюдження прокламацій самого Путіна.

Натомість, враховуючи шлейф, який тягнеться за Ренатом Кузьміним, йому б варто взагалі уникати такої медійної активності.
Перебуваючи у статусі абсолютного рекордсмена з переміщення по повітряному маршруту Москва-Сімферополь-Москва (близько 240 перельотів), як встановили журналісти видання «Новая газета», пан Кузьмін повинен думати про свій статус у кримінально процесуальній площині… Або свідок, або підозрюваний.

Також Кузьміну не погано було б згадати, що поки він ганяв бізнес-джети по Росії та окупованому Криму, з державного бюджету нашої країни щороку виділялися мільйони гривень на утримання державної дачі, якою володіє цей невгамовний пілігрим.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт