Головна » Головне » Можливості для рабів: В "ДНР" відкрили нову лаву на шахті, де не платять зарплату

Можливості для рабів: В "ДНР" відкрили нову лаву на шахті, де не платять зарплату

В "ДНР" підконтрольний окупантам телеканал випустив сюжет про запуск нової лави на шахт "Холодна балка" у Макіївці, приховуючи, що на цій шахті гірники кілька місяців сидять без зарплати.

Як повідомляється у сюжеті, на шахті "Холодна Балка" монтують механізовані кріплення, а зовсім скоро туди приїде відремонтований комбайн, тому наступного місяця гірники зможуть видавати нагора майже 1 тис. тонн вугілля на добу, передає Depo.Донбас.

Разом з тим працівники шахти, які сидять без зарплати, обурені таким показовим оптимізмом. Вони вважають, що "запуск нової лави це лише розширені можливості для "рабів", які працюють фактично безкоштовно".

Крім того, відкриття нової лави не гарантія того, що шахту не закриють найближчим часом, як це сталося, наприклад, з шахтою "Північна" ДП Макіїввугілля. Лава на "Холодній балці", за оптимістичними прогнозами, розрахована на експлуатацію до вересня 2022 року.

Як повідомляє паблік "Донбасский кейс"  з посиланням на свої джерела, "Холодна балка" була підпорядкована "Торезантрациту" замість ДП "Макіїввугілля" якраз під час "реструктуризації".
На 20 травня 2021 року було сплачено всього 53% за продукцію, відвантажену підприємствами ГУП "Торезантрацит". На цю ж дату заборгованість ГУП "ДНР" "Енергія Донбасу" перед "Торезантрацитом" склала 1,7 млн рублів. Керівництво вже попередило профільне "міненерговугілля" про те, що все це веде шахти "Торезантрациту" в глибоку кризу і піддає життя гірників реальній небезпеці.  Адже в результаті нестачі коштів немає можливості забезпечити виробничий процес не тільки витратними матеріалами, а й засобами захисту, провести поточний ремонт", - йдеться у повідомленні.

Станом на 20 травня 2021 року гірники шахт, що входять в "Торезантрацит" отримали тільки п'яту частину зарплати за березень.

Джерело: depo.ua
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт