Головна » Головне » «Національний корпус» змінює орієнтацію

«Національний корпус» змінює орієнтацію

Всі персонажі є вигаданими, будь-який збіг 
з реально живими або померлими людьми випадковий.

Мало хто з вас знає, що лідер «Нацкорпусу» Андрій Білецький за для популяризації ідей націоналізму, залучення більш широкого кола різних верств українців у ряди своєї приватної партії та переслідуючи бажання не відставати від європейських цінностей, давно плекає мрію реалізувати проект по підготовці бойового гея-націоналіста. 

На початку Білецький вирішив проекспериментувати над одним із членів «Нацкорпусу» активістом з промовистим позивним, здається, Дупло,  а може Хата. Взагалі, це не так вже й важливо, так як ця спроба була невдалою. 

Дупло, вживаючись в образ, так захопився нічними походеньками по київських гей-клубах, що повністю забув 10 заповідей націоналіста та й взагалі втратив інтерес до двіжа і змушений був його покинути.

Для реалізації наступного проекту, Білецький вирішив більше не ризикувати побратимами та залучити чоловіка з нетрадиційною орієнтацією так би мовити з вулиці.

Справу доручив безтурботним ледарям-дармоїдам ватазі повільного реагування, якою керує Саша Волков. 

Отримавши супертаємне бойове завдання, хлопці негайно приступили до впровадження утопічних мрій свого ватажка в реальність.

Щоб не повторювати сумну історію Дупла, на сходняку було вирішено затягнути в двіж їхнього земляка з села Кільчень, що на Дніпропетровщині, Грішку Ковтуна, за яким односельчани вже давно помітили нетрадиційну поведінку.

На початку реалізації експерименту Грішутка, а саме таким позивним нарекли його хлопці, почав демонструвати значні успіхи. Безвідмовно виконував команду упор лежачи, вправно наносив на обличчя жіночою помадою бойовий роскрас. 

Більше того проявив здорову ініціативу і зареєстрував кілька сторінок в Інстаграмі. Після чого підписався на сайти знайомств з чоловіками нетрадиційниками та почав серед них пропагувати постулати Катехизису українського націоналіста.

Успіхи Грішутки надзвичайно радували його командирів. Сашко Волков та Макс Жорін неодноразово заохочували його теплим рукостисканням та гарячим поцілунком перед строєм.

Для повного завершення курсу з підготовки бойового гея-націоналіста  Грішутці залишилось лише пройти посвяту особисто у керманича Білецького. Містерія мала відбутись дещо по особливому – замість факелів ароматичні свічки, дерев’яний меч мав бути замінений на фалоімітатор, дерев’яний щит на шкіряний батіг та нашийник, однострій на латекс. 

Однак, автор програми не врахував незначної дрібниці, що Грішутка можливо захоче пошукати інтимних розваг на стороні.

Зрада Грішутки була швидко викрита. Не буду зупинятись детально на емоціях хлопців, які стільки часу витратили на підготовку бойового гея-націоналіста, їх обуренню не було меж.

Зазначу лише, що експеримент закінчився так як закінчуються тисячі історій про подружню зраду – зраджений чоловік б’є гулящу жінку та виганяє її з дому.

В нашій історії роль ображеного чоловіка зіграв Сашко Іваніца, який надавав Грішутці стусанів та копняків і вигнав його з АТЕКу.

П.С. Для тих побратимів, які випадково «зашкварились» можна пройти обряд очищення шляхом поїдання куска мила. В протилежному випадку доведеться 14 жовтня формувати окрему коробку, очолювану Жоріним та прикрашену стягами в колір веселки.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт