ТОП новин

171 0

Серед українських антивакцинаторів назріває розкол. Причина – російські гроші

Проблема фінансування, розподілу пожертв та політичні інтриги розбили на декілька таборів колись єдиний «антиваксівський» рух України, і загострили протиріччя між двома лідерами – Остапом Стахівим та Дмитром Павліченком.

221 0

Порошенко пошел! Кому приготовиться?

Обвинение в организации незаконных схем закупки угля в 2014-2015 гг. и участие в них пятого президента Украины Петра Порошенко вместе с кумом Путина Медведчуком , которому Петя «жал крепко руку и обнимал его» по телефону - новость, взорвавшая сегодня информпространство.

214 1

Князь Брошнівський. Або 90-ті назавжди.

Україна перебуває в перманентному стані реформ і різних змін. Змін адміністративно-територіального устрою, податкової системи, міліція стає поліцією, змінюються Президенти, Уряди, голови адміністрацій, різні чиновники тощо. Змінюється майже все. Деколи змінюються і люди. Але є в нашій державі

191 0

Стаханівці копіюють московську секту, яка мріє про відродження Радянського Союзу

У неділю, 12 грудня, прихильники Стахіва декларують проведення чергової акції проти вакцинації у різних містах України, в т.ч. й у Львові. Складається враження, що вони очевидно копіюють російську секту, яка мріє про відновлення Радянського Союзу.

137 0

Порошенко. Маніпуляції на патріотизмі

Нереалізовані політичні амбіції Петра Порошенка постійно спонукають лідера в опозиції на нові звершення «в ім’я України», невпинно вдосконалюючи свої ораторські здібності для ефектного «годування» суспільства порожніми патріотичними гаслами.

Спорт