Головна » Головне » Сторінка 2
214 1

Князь Брошнівський. Або 90-ті назавжди.

Україна перебуває в перманентному стані реформ і різних змін. Змін адміністративно-територіального устрою, податкової системи, міліція стає поліцією, змінюються Президенти, Уряди, голови адміністрацій, різні чиновники тощо. Змінюється майже все. Деколи змінюються і люди. Але є в нашій державі

191 0

Стаханівці копіюють московську секту, яка мріє про відродження Радянського Союзу

У неділю, 12 грудня, прихильники Стахіва декларують проведення чергової акції проти вакцинації у різних містах України, в т.ч. й у Львові. Складається враження, що вони очевидно копіюють російську секту, яка мріє про відновлення Радянського Союзу.

137 0

Порошенко. Маніпуляції на патріотизмі

Нереалізовані політичні амбіції Петра Порошенка постійно спонукають лідера в опозиції на нові звершення «в ім’я України», невпинно вдосконалюючи свої ораторські здібності для ефектного «годування» суспільства порожніми патріотичними гаслами.

810 0

Порошенко діє в інтересах РФ?

В Україні ось уже кілька років існує хороший звичай. Розумієте, кожного року напередодні Нового року Порошенко і Ко ходить до Офісу Президента України та влаштовує протестні акції. Це у них така традиція.

545 0

«П’яний націоналіст гірше ліво-ліберала»!

Ознайомлення з публікаціями регіональних мас-медіа, які висвітлюють життя місцевих націоналістів здебільшого містять відомості щодо їх активної патріотичної діяльності, проведених волонтерських заходів.....

111 0

Як дружина Семена Семенченка «Донбас» обікрала

Хазяйновита дружина в сім’ї – запорука злагоди і достатку, та от коли до хазяйства береться жінка в родині аферистів Семена Семенченка – однією статтею в Кримінальному Кодексі цілком може і не обійтись.

281 0

«Білий вождь» Білецький пішов у наступ на «Правий сектор»

Після відставки Авакова з посади Міністра внутрішніх справ і низки гучних кримінальних проваджень проти псевдопатріотів під брендом «Національного корпусу», клієнтела Авакова – Андрій Білецький, лідер «Нацкорпусу», він же – «Білий вождь», опинився за бортом українського націоналістичного руху.

Спорт