Головна » Головне » Сторінка 4
169 0

Наймасштабнішу інформаційну операцію Росії проти Німеччини проводив член Національної Спілки Журналістів України

«Справа Лізи» вважається найефективнішою інформаційною операцією Росії в Німеччині у 21 столітті. Її проведення не лише заставило уряд Меркель та німецьких правоохоронців добряче «напружитись» щоб довести, що у ФРН не ображають російськомовних але й об’єднало репатріантів з країн пострадянського

153 0

Грецька «периферія» та фінансова залежність: як Росія контролює національні меншини в Україні

Цей рік є знаковим для національних меншин в Україні, оскільки за ініціативи Президента найближчим часом Верховна Рада візьметься за прийняття одразу двох законів: «Про корінні народи» і «Про національні меншини».

150 0

Можливості для рабів: В "ДНР" відкрили нову лаву на шахті, де не платять зарплату

В "ДНР" підконтрольний окупантам телеканал випустив сюжет про запуск нової лави на шахт "Холодна балка" у Макіївці, приховуючи, що на цій шахті гірники кілька місяців сидять без зарплати.

139 0

Приятель кума Путіна Кузьмін потрапив до складу парламентської комісії з розслідування фактів сприяння державі-агресору …

Приятель кума Путіна Кузьмін потрапив до складу парламентської комісії з розслідування фактів сприяння державі-агресору.

283 0

Рекордсмену з перельотів до Москви Ренату Кузьміну відвели роль медійного захисника Медведчука

Після оголошення Віктору Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку підозр у державній зраді, їх однопартієць Ренат Кузьмін, якому навпаки потрібно «дотримуватись тиші» через своє «славетне» минуле, заполонив інформаційний простір заявами про утиски опозиції в Україні.

346 0

Где прогуливает заседания Ренат Кузьмин?

По статистике о голосованиях в Верховном Совете Украины за апрель текущего года, опубликованной Комитетом избирателей Украины, ряд депутатов от «ОПЗЖ» фактически не принимали участия в работе парламента, а именно не голосовали за рассматриваемые законопроекты.

681 0

«Оголошено підозру Віктору Медведчуку!» За теракт?!

Віктору Медведчуку готують другу підозру. Цього разу за причетність до організації вчинення бійцями С.Семенченка теракту проти свого ж телеканалу «112» напередодні минулих парламентських виборів. Цікаво, як він збирається тікати через кордон в електронному браслеті та без закордонного паспорту?

229 0

Торговля Китая с оккупированным Крымом, или Как Москва «заботится» об экономике полуострова

Несмотря на все заверения Москвы о том, что Крым, который, по утверждениям россиян, в 2014 году «вернулся» в Россию, получит новые перспективы своего развития, в реальности Кремль рассматривает оккупированный полуостров лишь как большую военную базу, такой себе «непотопляемый авианосец».

Спорт