Головна » Головне
36 0

Российское рабство: историческая природа явления

«А буде же кто и за сим и в таком же ожесточении и суровости останется, и данной нам от создателя высокой власти не покоритесь, то уже неминуемо навлечёте на себя праведный наш и неизбежный гнев», – такую или подобную ей фразу можно было зачастую увидеть в царских указах во времена российской

165 0

Криза у РПЦвУ загострюється, керівництво московського патріархату втрачає контроль над ситуацією!!!!

В Україні набирає обертів ситуація з переходом до ПЦУ релігійних громад РПЦвУ, у зв'язку з їх небажанням знаходиться в церкві, яка знаходиться в канонічному єднанні з «керівником секти- РПЦ гундяєвим», котрий благословляє солдат - країни-окупанта вбивати українців.

120 0

Одіозний журналіст Бутусов отримав карт-бланш в Дніпрі від своїх постійних клієнтів – Філатова і Корбана

Головний редактор видання Цензор.нет Юрій Бутусов став «арт-директором» інформаційних майданчиків, підконтрольних очільнику міста Дніпро Борису Філатову та місцевому бізнесмену Геннадію Корбану, формуючи, на фінансовій основі, порядок денний в регіональному просторі в інтересах останніх.

180 1

Князь Брошнівський. Або 90-ті назавжди.

Україна перебуває в перманентному стані реформ і різних змін. Змін адміністративно-територіального устрою, податкової системи, міліція стає поліцією, змінюються Президенти, Уряди, голови адміністрацій, різні чиновники тощо. Змінюється майже все. Деколи змінюються і люди. Але є в нашій державі

157 0

Стаханівці копіюють московську секту, яка мріє про відродження Радянського Союзу

У неділю, 12 грудня, прихильники Стахіва декларують проведення чергової акції проти вакцинації у різних містах України, в т.ч. й у Львові. Складається враження, що вони очевидно копіюють російську секту, яка мріє про відновлення Радянського Союзу.

Спорт