Головна » Головне » SaveФОП стає ближчим до ОПЗЖ під гаслом «навіки разом»

SaveФОП стає ближчим до ОПЗЖ під гаслом «навіки разом»

Після блокування трансляції прокремлівських каналів «112», «ZIK» та «News One», ОП-ЗЖ все частіше збирає так званих «прихильників» для проведення протестів у м. Києві. Незважаючи на традиційні 500 гривень за акцію, таких псевдо-прихильників все менше. Проте, медведчуківські технологи не губляться, а залучають до заходів своїх боржників. 3 березня ц.р. такими боржниками стали Сергій Доротич і його організація «SaveФОП». 
Виконуючи свої фінансові зобов’язання перед ОПЗЖ, Доротич долучився до акції протесту проросійської партії, забувши про власні вимоги відміни фіскалізації. Він підтягнув своїх людей до Маріїнського парку для створення масовки та картинки для проросійських піарників. Така підтримка української опозиції ФОПами буде вже сьогодні на ток-шоу у Соловйова. 

Як зазвичай, кошти за участь у протесті лідер «SaveФОП» покладе собі до кишені. Так завжди було, про це говорять на Майдані, про це пишуть в українському сегменті Фейсбуку, а диму без полум’я не буває. Підприємці вкотре залишаються обдуреними та ще й заплямованими у підігруванні російським медіа та куму Путіна Віктору Медведчуку.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт