Головна » Головне » Патріот – дезертир Сергій Величко

Патріот – дезертир Сергій Величко


Прикриваючись патріотизмом, керівник Харківського обласного осередку «Нацкорпусу» Сергій Величко спільно з іншими псевдопатріотами - активістами організації тривалий час займались рекетом та вимаганням зі звичайних громадян України, що дозволяло протизаконним шляхом отримувати щомісячно близько 1 млн. грн.


Величко використовує відпрацьовані роками схеми та прийоми. Пацани з «Нацкорпуса» можуть скільки завгодно говорити, кричати, що вони справжні патріоти, але їх дії та вчинки нагадують про 90-ті роки, коли все можна було вирішити шляхом залякування, погроз та катувань.


 Гроші «патріотам» з «Нацкорпусу» потрібні сьогодні і одразу,  хлопці вже давно звикли до такого заробітку. Кошмарити харківських комерсантів, ламати паркани, шлагбауми, палити машини, мапи, а саме головне - це все робити на камеру журналістів та прес-центру осередку, чим більше диму та вогню, тим скоріше бізнесмени готові заплатити «патріотам», щоб їх залишили у спокої.


Проте є й інший бік патріотизму у харківського лідера «Нацкорпусу» Сергія Величка (футбольний фанат з групи футбольних фанатів «Hooligans/Kharkov City Patriots, позивний в «НК» - «Чілі»/»Чіллі-Віллі») - це дезертирство. 


З 2015 року він тривалий час перебував у розшуку Військової прокуратури Харківського гарнізону центрального регіону України за дезертирство та, мабуть, лише гроші допомагали йому залишатися на свободі за вчинення тяжкого військового злочину.


Тобто, за логікою Величка, патріотом є не той, хто гине на передовій від руки російського окупанта, а той, хто голосніше за всіх кричить про любов до України, навіть будучі дезертиром.

Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт