Головна » Головне » Національний корпус прямує на смітник історії – Боцман за кермом

Національний корпус прямує на смітник історії – Боцман за кермом

    У далеких 2014-2015 роках я, окрилений Майданом, вступив до лав батальйону «Азов», де на той час виконували свій громадський обов’язок справжні патріоти, які пройшли Революцію Гідності пліч-о-пліч та встали на захист рідної Батьківщини проти військової агресії РФ.
Нажаль, війна забирає справжніх героїв та патріотів, які поклавши своє життя у бою, зуміли зберегти нашу країну. 
    Але ілюзія тривала недовго. 
   З приходом до «Азову» ФСБ-шного агента Сергія Коротких - він же Боцман та Малюта, він почав виконувати завдання, які йому відпрацьовувались кадровими співробітниками ФСБ РФ на знищення національного руху України та послаблення територіальної цілісності держави під час війни на сході. 
    З чим Сергій Коротких успішно впорався, перетворивши «Нацкорпус», який будувався на тлі патріотизму та ідеології, на справжній бізнес проект Боцмана, що приносить чималі гроші.
Сергій Коротких задекларував, що має 2 квартири у центрі Києва, приватний навчально-бойовий літак Л-39 «Альбатрос» та більше 1 млн. доларів США, що не заважає справжньому «борцю за патріотизм» будувати своє майбутнє на пам’яті загиблих побратимів.
    А ще, я з сумом та гордістю пригадую часи початку війни, коли волонтери стягували на потреби нашої Армії все, що десь могли знайти, у той час як статок Боцмана зростав у геометричній прогресії.
    У Боцмана наразі все добре – краденими та награбованими грошима він забезпечив своїх нащадків не на одне покоління вперед, а ось більшість пересічних «Азовців» вимушена перебиватися з копійки на копійку, не маючи за плечима задекларованих літаків.  
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт