Головна » Головне » «П’яний націоналіст гірше ліво-ліберала»!

«П’яний націоналіст гірше ліво-ліберала»!

        Ознайомлення з публікаціями регіональних мас-медіа, які висвітлюють життя місцевих націоналістів здебільшого містять відомості щодо їх активної патріотичної діяльності, проведених волонтерських заходів тощо.
      Однак, чомусь ми не бачимо фактів, які приховані від широкого загалу. А окремі несуть в собі загрозу для суспільства.
Саме така історія стала відома нашим журналістам, а її лейтмотив вражає своєю схожістю з іншими партіями чи особами, що прийшли, а в нашому випадку дорвались хоч до маленької але влади.
     Нещодавно групою представників Івано-Франківського «Нацкорпусу» проведено виїзд до Вигодської територіальної громади для участі у еко-акції з висадки дерев. Як зазвичай, подібного роду подія завершилась спільним святкуванням та розпиттям алкогольних напоїв, що мабуть і було реальною метою виїзду.
      Перебравши лишнього, один із учасників виїзду Володимир Кукло, який, за нашою інформацією, вважається не останньою людиною в обласній парторганізації, без водійського посвідчення, яке, до слова, було вилучено працівниками поліції раніше за п’яне кермування, вчинив ДТП з іншим транспортним засобом, яким керував місцевий житель. 
      В продовження історії молодий націоналіст вирішив довести свою правоту щей шляхом фізичного насильства, побивши набагато старшого за себе водія іншого автомобіля. 
     На щастя в ДТП більше ніхто не постраждав, автомобіль оперативно відремонтували, конфлікт залагодили, нібито вичерпали інцидент.
     Але шило в мішку не утаїш. Вигода не обласний центр, всі один одного знають. Про оказію почали говорити, а одночасно «високо» оцінювати партію «Національний корпус».
    Особливістю та родзинкою цієї історії є те, що представники цієї партії представлені в місцевій раді, чим дуже пишається її центральне керівництво. Але після таких п’яних історій репутація тай оцінка її місцевих депутатів суттєво постраждала. Перспективний піар обернувся негативом.
    Якщо повернутися до нашого полум’яного героя то слід сказати, що це не єдиний такий випадок націоналіста. У минулому траплялись інциденти коли під впливом алкоголю юнак декілька разів необережно поводився із вогнепальною зброєю, демонстрував власні здібності на публіці, стріляв в повітря заради втіхи.
    Як кажуть у народі: «Скільки ниточці не витись, а кінець все одно буде!». Сподіваємось рано чи пізно, в процесі дорослішання Володимира Кукла не трапиться не поправне і ніхто не постраждає.
    А побратимам його слід зробити висновки і не ставити власний авторитет та всієї партії у залежність від дій таких осіб. Хоча, про який авторитет може іти мова коли акції проводяться не за ідею, а для галочки, сесії Вигодської тергромади відвідуються для протирання крісел та написання інформаційного поста, створюється штучна видимість роботи. Робіть висновки! 
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт