Головна » Головне » Порошенко діє в інтересах РФ?

Порошенко діє в інтересах РФ?

В Україні ось уже кілька років існує хороший звичай. Розумієте, кожного року напередодні Нового року Порошенко і Ко ходить до Офісу Президента України та влаштовує протестні акції. Це у них така традиція.

Цей рік не став винятковим. Ще 21 листопада усі активні «проукраїнські сили» заявили про свої наміри протестувати… 1 грудня…

За іронією долі, усі ці «проукраїнські сили» є порошенківськими підопічними, які тільки чекають нагоди вкотре зустрітися під стінами головної адмінбудівлі країни та запалити свої «бенгальські вогники». Цьогоріч обіцяли безстрокову, як і кожного року, в принципі.

Петро Порошенко, наш самопризначений сивочолий гетьман, у першу чергу, залучив ветеранську кагорту: ветеранів АТО/ООС, бійців, волонтерів. «Братів по зброї», так би мовити. Найвищий прояв цинізму, якщо згадати бої за Іловайськ і не тільки.

Далі, пройшовся він по «солідарній» до нього молоді: молодіжним організаціям, активній молоді, молодих лідерах думок. 

Не забув і про істинних патріотів, які ведуть «рух опору капітуляції» з «демократичною сокирою» в руках. Іду на ви, іншими словами. 

Ну і вишенькою на торті є всілякі зацікавлені бізнесові структури. Ну, а за чиї кошти протестувальники будуть носи морозити. Здається, сніг і морози обіцяли…

Так-от. Цікавим лишається лише один факт: Порошенко, сам того не розуміючи, а може і прекрасно усвідомлюючи, прямо-безпосередньо діє в інтересах Російської Федерації. Адже будь-яке розхитування стабільності в державі, дестабілізації внутрішньої політичної ситуації, руйнування авторитету влади в Україні грає на руки нашим ворогам. Ну, а Петру Олексійовичу, як нікому іншому, краще знати про рукостискання з ворогами.

Якщо говорити відверто, то насправді Порошенко всього лиш спекулює на протестах й іноді чесних ідеях протестувальників заради власної вигоди: він підприємець 90-их, і спекуляція тече в його жилах. 

Протести йому потрібні для виборення гетьманського убору, лобіювання власних бізнес-інтересів, а не держави, казенної дачі та кортежу, безперебійного пасивного доходу у президентський кабінет. А національна безпека, економічна стабільність, мир над головою? Ні, не чув. Це як маленька дитина: сам факт отримати, а потім можна зім’яти і викинути (і це ми не про іграшки зараз).   

Коли ж люди відкриють очі на правду? Це питання часу.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт