Головна » Головне » Який же з Порошенка «сивочолий гетьман»?

Який же з Порошенка «сивочолий гетьман»?

З приходом зими небайдужі громадяни вивішують годівнички для маленьких пташок, нездатних самостійно прогодуватися. А ось значно більших: воронів, голубів, – помітивши, відганяють.

Іноді Порошенко нагадує якраз того чорного ворона, якого після 5 років прикорму відіпхали від годівниці. Помітили, як схудло його обличчя після закінчення президентської каденції?

Так, Петро Олексійович – один з найбільш обговорюваних, одіозних та суперечливих політиків сучасності, який задля власної вигоди готовий піти по головам та відтоптати усім вуха.

У першу чергу, Порошенко – олігарх, і хто би що не говорив про патріотизм, турботу про державу, «за Україну болить», він підприємець і ним завжди залишатиметься. У підприємців є одна особливість: будь-яке знайомство, подію, випадок вони сприймають як вигідне/невигідне для себе, а саме, у фінансовому аспекті.

І посісти президентське крісло для Порошенка – це не про успіх та благополуччя України, це про успіх та благополуччя Порошенка.

Для власного ситого брюха Петро Олексійович готовий до радикальних методів боротьби із суперниками шляхом провокацій, революцій, протестів, підбурювання населення, залучення бізнесових кіл, що наразі і відбувається в Україні. Прикро, що велика частка залучених людей сліпо вірить у проголошені ним ідеї, і замість влаштувати своє життя влаштовує достаток для і так незлиденної людини. Люди проливають кров, руйнують сім’ї, стають інвалідами, втрачають соціальний статус. А у Порошенка все добре: відпочивають закордоном, діти навчаються закордоном, дружина одягається закордоном, грошові активи крутяться закордоном. Яка Україна, який мир і гаразд українців може пролітати в голові Порошенка?
А ще усі його «фанати» чомусь забувають один важливий факт. Це сьогодні він лідер «Європейської Солідарності». А ще років з 20 назад співзаснував «Партію регіонів», був членом «Соціал-демократичної партії» (пліч-о-пліч з Медведчуком, до речі), був міністром в урядах Юлії Тимошенко та Миколи Азарова. Він завжди був за плечами кожного з президентів, і Януковича теж. 
А тепер його позиція – це гнати в шию з високих кабінетів причетних до влади режиму «Януковича» політиків. Тільки про себе, чомусь, забув. 

То який же з Петра Олексійовича «сивочолий гетьман»? Марнотратний «шоколадний король» – ось як його можна величати.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт