Головна » Світ » Блокування Трампа в соцмережах: реакція Меркель і Євросоюзу

Блокування Трампа в соцмережах: реакція Меркель і Євросоюзу

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає факт блокування акаунтів чинного президента США Дональда Трампа у соцмережах "проблематичним".

Про це повідомляє портал Handelsblatt з посиланням на заяву офіційного представника уряду ФРН Штеффена Зайберта. "Канцлер вважає проблематичним факт, що акаунти президента заблоковані", ‒ сказав він.

За словами Зайберта, чиновники федерального уряду переконані - керівництво соціальних мереж несе величезну відповідальність за те, щоб політична комунікація не отруювалася ненавистю, брехнею і насильством. Водночас у Берліні вважають, що Трамп має право на свободу слова в рамках чинного законодавства.

"Основне право на свободу думки - елементарне право, але воно повинно бути в рамках закону", - підсумував Зайберт.

Пізніше в коментарі порталу Politico, Європейський Комісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон також розкритикував дії керівництва соціальної мережі Twitter за блокування мікроблогу Трампа.

"Те, що генеральний директор може відключити рупор президента США без будь-якої іншої форми контролю і протидії, дивує. Це не тільки підтверджує потужність цих платформ, але також демонструє слабкі місця в організації суспільства в цифровому просторі", ‒ підсумував він.
Пішов в дупу
Хто ви: *
Ваш e-mail: *
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:

Спорт